Szkicowanie w Inventor Fusion – podstawa dla 3D

Szkicowanie – niezbędne do pracy w 3D

szkicowanie

W tym tutorialu omówiono szkicowanie w programie Inventor Fusion. Zaprezentowano jak wykorzystywać polecenia do rysowania na płaszczyźnie oraz jak wybierać każdą z trzech płaszczyzn. Przedstawiono jak wykorzystywać podstawowe polecenia do rysowania prostych figur geometrycznych oraz jak korzystać z polilinii czy splajnu. W tym filmie dodatkowo pokazano w jaki sposób wykorzystać zaokrąglenia. Omówiono też opcje nawigacji, ułatwiające pracę w tworzeniu szkiców i modeli 3D. Zapraszam też do obejrzenia kursu AutoCAD na stronie techtutor.pl, gdzie omówione są podobne polecenia rysunkowe, do tych, które wykorzystuje się w programie Inventor Fusion do tworzenia szkiców.

Tutaj znajdziesz kurs AutoCAD

a tutaj… PEŁNY kurs Inventor Fusion!

O autorze: Piotr Cichalewski

Absolwent Wydziału Mechanicznego Politechniki Wrocławskiej. Od 2012 roku szkoli z obsługi oprogramowania CAD w szczególności programu Autodesk AutoCAD oraz Autodesk Inventor. Założyciel serwisu techtutor.pl zawierającego wideokursy z obsługi AutoCAD-a. Autor kursów dostępnych na największej polskiej platformie szkoleniowej strefakursow.pl. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek.

Zobacz również:

modyfikowanie bryły

Inventor Fusion – modyfikowanie bryły cz.1

Modyfikowanie bryły W tym tutorialu omówiono kilka pierwszych i zarazem podstawowych narzędzi służących do modyfikacji …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij CAPTCHA * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Promocja Urodzinowa - kursy CAD / CAM
Webinar Twój Pierwszy Rysunek w AutoCAD
Promocja -31% tylko do końca dnia | w koszyku wpisz: 26MAJ

Odbierz darmowe ćwiczenia z AutoCAD-a