O mnie

Witaj!

Nazywam się Piotr Cichalewski

 

Jestem autorem i twórcą portalu techtutor.pl, który bez przerwy od 2012 roku jest pomocą dla tysięcy osób uczących się programu AutoCAD.

Moją pasją jest przekazywanie wartościowej wiedzy. Zawsze staram się aby mój przekaz był zrozumiały dla każdego, bez względu na temat, o którym opowiadam.

Czego się uczyłem?

Jestem absolwentem Wydziału Mechanicznego (Politechnika Wrocławska) oraz Wydziału Podstawowych Problemów Techniki również Politechniki Wrocławskiej. To właśnie na studiach poznałem rysunek techniczny, projektowanie oraz zaciekawiłem się programami CAD. We własnym zakresie rozwijałem swoje zainteresowania i między innym korzystałem z różnych kursów – wtedy jeszcze tylko stacjonarnych.

Dlaczego powstał techtutor.pl?

Z dwóch przyczyn. O jednej już wspomniałem – bardzo lubię dzielić się zdobytą wiedzą. Drugą przyczyną była chęć pomocy osobom, które chciały nauczyć się AutoCADa – a takich było bardzo dużo w moim otoczeniu. Wraz z rozszerzaniem moich horyzontów techtutor.pl stał się miejscem gdzie dzieliłem i dzielę się wiedzą z dziedzin, którymi się pasjonuję: analizą MES, biomechaniką, modelowaniem 3D i w końcu drukiem 3D, który po prostu uwielbiam :-)

Co robię teraz?

Szkolę. Posiadam własną platformę edukacyjną, na której uczę efektywnej pracy w AutoCADzie na wszystkich poziomach zaawansowania, w przestrzeni 2D i 3D :-) Drukuję w trzech wymiarach. Nagrywam i montuję filmy – z AutoCADa, druku 3D i wielu innych rzeczy. Piszę specjalistyczne (i nie tylko  ;-) ) treści po polsku i angielsku. Przygotowuję content marketing i SEO. W razie potrzeby zakładam nowe serwisy www. Uczę się biznesu i e-commerce. Cały czas się rozwijam.

Prywatnie…

Jestem mężem, tatą dwójki trójki urwisów – właściwie to urwisa i dwójki urwisek  :-) Uwielbiam górskie wycieczki oraz Bieszczady, jestem fanem twórczości Sapkowskiego.

Chcesz ze mną porozmawiać?

Napisz do mnie na kontakt@techtutor.pl

Porozmawiajmy na Facebooku: https://www.facebook.com/techtutorpl/

Podyskutujmy na YouTube: https://www.youtube.com/user/techtutorpl/

Linkedin: https://www.linkedin.com/in/piotr-cichalewski-425666136/

4 komentarze

  1. czy przewidujesz więcej tutoriali z autocada? są bardzo pomocne!
    pozdrawiam

  2. Witaj, super są te tutoriale dla laika jakim jestem ja.
    mam nadzieję, że będziesz je często wstawiał i to coraz częściej :)
    pozdrawiam kolega z pwr :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij CAPTCHA * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Intensywna promocja - kursy CAD / CAM
Webinar Twój Pierwszy Rysunek w AutoCAD
Promocja -31% tylko do końca dnia | w koszyku wpisz: 26MAJ

Odbierz darmowe ćwiczenia z AutoCAD-a