Kurs AutoCAD Podstawy na kursy.techtutor.pl

Kurs AutoCAD Podstawy dedykowany jest osobom, które chcą w uporządkowany i kompletny sposób nauczyć się fundamentów AutoCADa. Kurs będzie dobrym wyborem dla studenta, który będzie chciał nabyć praktyczne umiejętności obsługi programu CAD oraz dla osoby, która w swojej pracy będzie musiała wykorzystywać AutoCADa. Szkolenie zawiera ogromną ilość praktycznych wskazówek i technik do wykorzystania w swoich projektach i rysunkach.

Kurs AutoCAD Podstawy

Nauka prowadzona jest krok po kroku od poleceń podstawowych. Materiały wideo ułożone są tak, aby rozpoczynać od tematów łatwiejszych i kończyć na bardziej złożonych, tak aby nawet osoba w ogóle nie znająca programu szybko i skutecznie mogła się go nauczyć. Czego nauczysz się z Kursem AutoCAD Podstawy? Otrzymasz solidną dawkę – ponad 8,5 godziny materiałów wideo w ponad 60 lekcjach!

  • Poznasz wygląd interfejsu programu i nauczysz się sprawnie po nim poruszać i dostosowywać,
  • Dowiesz się w praktyce jak rysować podstawowe obiekty takie jak linie, prostokąty czy okręgi,
  • Nauczysz się modyfikować rysunek np. aby go skalować, przesuwać, ucinać (i wiele innych),
  • Poznasz techniki rysowania precyzyjnego,
  • W praktyce nauczysz się wykonywa warstwy w AutoCADzie,
  • Wykorzystasz technikę tworzenia bloków,
  • Dowiesz się w jaki sposób opisać swój rysunek za pomocą tekstów, wprowadzić symbole, wstawić tabele czy zrobić kreskowanie,
  • Nauczysz się wymiarować swoje rysunki,
  • Poznasz i wykonasz swoje wydruki dokumentacji

Co istotne do lekcji otrzymasz pliki na których pracujemy w kursie. To znacząco ułatwi Ci śledzenie i ćwiczenie tego co pokazywane jest podczas lekcji. Na koniec każdego z 10 modułów wykonasz test wraz z ćwiczeniami praktycznymi, które ułatwią Ci przyswojenie materiału.

Kurs jest kursem dożywotnim tzn. po otrzymaniu dostępu możesz z niego korzystać w dowolnych godzinach, na dowolnych urządzeniach – na zawsze. Nie ma ograniczeń czasowych, a zatem możesz naukę rozciągnąć na wiele dni – w zależności od możliwości i potrzeb.

Dowiedz się więcej o kursie

Przeczytaj opinie kursantów:

Następny Wcześniej
Wojciech.Klauzinski – ocena: ⭐⭐⭐⭐⭐

Rewelacyjny kurs! Słuchajcie! W wieku 56 lat postanowiłem dokończyć swoje inżynierstwo. Rozpocząlem studia, a tu przedmiot Grafika inżynierska. Ja, nauczony rysowania przy pomocy linijki, ekierki i cyrkla, na papierze milimetrowym i kalce technicznej, naraz zasiadłem przy komputerze i trzeba było to samo zrobić myszką. Czułem się … czułem pustkę. I dawaj na Youtube szukać szczęścia. Natrafiłem na Techtutora. I dawaj lekcja po lekcji oglądać. No, ale od patrzenia jeszcze nikt się nie nauczył. Na drugim kompie zainstalowałem sobie wersję studencką 2017. I po kolei. Najpierw budowa pulpitu, potem pierwsze kreski, kropki, kółka i co tam jeszcze. Na jednym kompie tutorial, na drugim ja sam. Tutorial stop i teraz ja sam. Jaki ja byłem szczęśliwy, gdy na kolejnych zajęciach pani zagląda mi przez ramię, a ja samodzielnie kreślę rysunek jakiegoś uchwytu. Z przedmiotu dostałem 5 na zaliczenu. A na początku czułem się przerażony. Wiecie – już wiek nie ten. A jednak można.

General Flavius Aetius – ocena: ⭐⭐⭐⭐⭐

Kurs w bardzo uporządkowany sposób tłumaczy jak posługiwać się wszystkimi podstawowymi funkcjami programu AutoCAD od pierwszej kreski do wydruku dokumentacji technicznej. Jakość audio i wideo również nienaganna, co tym bardziej ułatwia naukę.

Pyzunia85 – ocena: ⭐⭐⭐⭐⭐

Kurs w przejrzysty sposób uczy jak posługiwać się programem Autocad od podstaw, wszystko dokładnie wytłumaczone prostym językiem, dla laika takiego jak zrozumiałe. Czekam z niecierpliwością na następne kursy z programu Autocad :)

Następny Wcześniej

Poznaj więcej szczegółów na stronie kursu tutaj:

Dowiedz się więcej o kursie

O autorze: Piotr Cichalewski

Absolwent Wydziału Mechanicznego Politechniki Wrocławskiej. Od 2012 roku szkoli z obsługi oprogramowania CAD w szczególności programu Autodesk AutoCAD oraz Autodesk Inventor. Założyciel serwisu techtutor.pl zawierającego wideokursy z obsługi AutoCAD-a. Autor kursów dostępnych na największej polskiej platformie szkoleniowej strefakursow.pl. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij CAPTCHA * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Promocja Urodzinowa - kursy CAD / CAM
Webinar Twój Pierwszy Rysunek w AutoCAD
Promocja -31% tylko do końca dnia | w koszyku wpisz: 26MAJ

Odbierz darmowe ćwiczenia z AutoCAD-a