Współpraca

Współpraca z techtutor.pl!

współpraca

Witaj! Jeżeli trafiłeś na tę stronę, to rozważasz pewnie nawiązanie współpracy z serwisem techtutor.pl. Techtutor to witryna dynamicznie rozwijająca się oraz przejrzysta. Znajdują się tutaj ciekawe oraz popularne artykuły dotyczące zagadnień techniki oraz nowoczesnej technologii. Techtutor to przede wszystkim nauka. Strona zawiera tutoriale i filmy instruktażowe, dzięki którym inżynierowie, przyszli inżynierowie czy po prostu osoby ambitne i chętne do nauki, posiądą lub poszerzą swoją wiedzę z danej dziedziny związanej z inżynierią czy językiem angielskim. Współpraca z techtutor.pl może odbywać się na kilku poziomach. Poniżej znajdują się propozycje.

1. Zostań partnerem

Pierwszym stopniem współpracy z techtutor.pl jest zostanie partnerem serwisu! Jeżeli Twoja strona jest tematycznie powiązana z tematyką techtutora, jeżeli masz pomysł na konkurs i nie chcesz go przeprowadzić w pojedynkę, jeżeli chcesz trafić ze swoim przekazem do szerszego grona odbiorców, to zapraszam Cię do kontaktu email: kontakt@techtutor.pl – to nic nie kosztuje, a możesz zdobyć silnego partnera. Gwarantujemy, że współpraca będzie owocna i przyjemna!

2. Pisz artykuły

Zostań autorem artykułów na techtutor.pl! Dzięki możliwości pisania ciekawych tekstów i wstawieniu do posta informacji o Tobie (czy Twojej witrynie), więcej internautów pozna Ciebie oraz Twoje możliwości – staniesz się ekspertem w danej dziedzinie. Możesz stwierdzić: “Na techtutor.pl nie ma kategorii dla moich wpisów i artykułów…”. Nic bardziej mylnego! Techtutor.pl to serwis naukowy o szerokich horyzontach. Jeżeli chcesz tworzyć, napisz email do: kontakt@techtutor.pl

3. Reklama

Szukasz dobrej promocji Twojego produktu/usługi? Na techtutor.pl znajdziesz miejsce na reklamę w postaci banera czy grafiki w paskach bocznych! Swoje propozycje można wysyłać na email: kontakt@techtutor.pl

4. Filmy YouTube

Posiadasz kanał YouTube o podobnej tematyce? Chcesz wykorzystać jakiś materiał techtutor.pl w swoim filmie? Nawiąż współpracę i promuj swoje filmy z techtutor.pl. Link do kanału YouTube.

Jak widzisz jest wiele sposobów współpracy oraz promocji! Jeżeli masz inny pomysł, skontaktuj się z nami. Na pewno odpiszemy! Możesz też skorzystać z poniższego formularza kontaktowego. Postaramy skontaktować się z Tobą w jak najkrótszym czasie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij CAPTCHA * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Promocja Urodzinowa - kursy CAD / CAM
Webinar Twój Pierwszy Rysunek w AutoCAD
Promocja -31% tylko do końca dnia | w koszyku wpisz: 26MAJ

Odbierz darmowe ćwiczenia z AutoCAD-a