triki AutoCAD

Triki AutoCAD

Triki AutoCAD to zbiór ciekawych filmów oraz porad, dzięki którym będziesz mógł pracować bardziej efektywnie oraz w pełni wykorzystać możliwości AutoCADa. Strona ta będzie aktualizowana oraz uzupełniana o nowe treści, które będą publikowane na kanale YouTube. Jeżeli masz nietypowe pytanie odnośnie AutoCADa, to zachęcam do wpisania go w komentarzu na dole tej strony – na najciekawsze pytania odpowiem… w postaci filmu z cyklu Tips and Tricks: AutoCAD. Będziesz mógł w ten sposób pomóc innym, którzy będą mieli podobny problem do Ciebie. Jeżeli chcesz poznać podstawy, to przejdź do kursu AutoCAD.

Triki AutoCAD

Poniższa lista będzie uzupełniana o następne pozycje. W celu sprawnej nawigacji po stronie wykorzystaj poniższy spis trików, aby znaleźć ten, który Cię interesuje!

1. Pracuj szybciej i używaj klawiszy: SHIFT, ENTER, CTRL

2. Co zrobić, gdy AutoCAD się zacina?

3. Sposoby na UCINANIE oraz WYDŁUŻANIE

4. Szybko kopiuj właściwości obiektów

5. Szybka modyfikacja gotowych faz i zaokrągleń

6. Śledzenie biegunowe

7. Menedżer widoków

8. Regiony

9. Obwiednie – szybko twórz polilinie

3 komentarze

  1. Włodek Ebenryter

    Witam, czy możliwość likwidowania poszczególnych elementów polilinii z wciśniętym klawiszem CTRL jest możliwa w programie AutoCAD LT?

  2. Witam, może krótki filmik jak skalibrować podkład mapowy w jpg z obiektem liniowym np droga oraz jak prawidłowo wstawiać wyskalowane obiekty (bloki) na niego np. znaki drogowe. Na zakończenie można byłoby pokazać jak w przestrzeni papieru (ewent. modelu) podzielić daną trasę na mapie na mniejsze odcinki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij CAPTCHA * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Promocja Urodzinowa - kursy CAD / CAM
Webinar Twój Pierwszy Rysunek w AutoCAD
Promocja -31% tylko do końca dnia | w koszyku wpisz: 26MAJ

Odbierz darmowe ćwiczenia z AutoCAD-a