AutoCAD ćwiczenia rysunkowe

AutoCAD ćwiczenia rysunkowe to kolejna możliwość jeszcze skuteczniejszej nauki programu AutoCAD. Oczywiście ćwiczenia są za darmo! 

AutoCAD ćwiczenia z rysowania

Ćwiczenia rysunkowe z AutoCAD-a zostały przygotowane tak, aby każdy mógł je ukończyć. PDF, który od nas otrzymasz opatrzony jest znakiem naszej platformy e-learningowej, gdzie można znaleźć wiele kursów z AutoCADa kursy.techtutor.pl.  Każde ćwiczenie zawiera linki do odpowiednich części kursu AutoCAD (linki prowadzą do filmów oraz do tutoriali na stronie), na podstawie których z łatwością uda się każdemu sprostać przygotowanemu zadaniu, wykonaniu rysunku itd. Ćwiczenia wysłane zostaną na Twoją skrzynkę e-mail. Dzięki systematycznej, codziennej nauce, po 2 tygodniach (lub szybciej :-) ) bez problemu będziesz przygotowywać dokumentację 2d, zrozumiesz sposób pracy w AutoCAD, będziesz przygotowany do zajęć w technikum lub laborki z AutoCAD-a na studiach oraz posiądziesz praktyczną wiedzę, która przyda Ci się w pracy.

Mimo, że wykonanie każdego ćwiczenia zajmie Ci zaledwie kilkanaście minut dziennie, to po tym dwutygodniowym kursie z ćwiczeniami poznasz dogłębnie podstawy AutoCAD-a.
  A zatem nie czekaj i zapisz się na ćwiczenia AutoCAD. Poniżej wprowadź:

 • swój e-mail (abym mógł Ci wysyłać codzienną porcję ćwiczeń) oraz…
 • zaakceptuj politykę prywatności (spokojnie, Twoje dane są ze mną bezpieczne – nikomu ich nie oddam. Nie będę też spamował Twojej skrzynki).

 

Skorzystaj i dołącz do dedykowanej grupy na Facebooku, gdzie społeczność pomoże ogarnąć Ci ćwiczenia. Dostaniesz tam też bonusy ćwiczeniowe: https://www.facebook.com/groups/cwiczeniaACad/
Jak ukończysz AutoCAD ćwiczenia z rysowania, to wróć proszę na tę stronę i w komentarzu napisz czy Ci się podobało oraz co ewentualnie byś zmienił. Każdy komentarz jest dla mnie cenny. Jeżeli znasz kogoś, komu mogłyby przydać się te ćwiczenia, to daj jej znać że istnieje strona techtutor.pl, gdzie można takie darmowe ćwiczenia pobrać.
Pamiętaj aby dodać mój e-mail do zaufanych odbiorców, aby ćwiczenia nie trafiły do skrzynki ze SPAMEM. Jeżeli z jakiegoś powodu nie otrzymujesz ćwiczeń, to właśnie powodem może być to, że trafiły do spamu….
Jeżeli korzystasz ze skrzynki e-mail z systemem zakładek tj. gmail.com, wp.pl itd. – maile zapisowe/ćwiczeniowe mogą wpadać np do zakładki Oferty (Promotions). Koniecznie sprawdź zakładki, jeżeli nic nie widzisz w Głównej :)

40 komentarzy

 1. Dziękuję za ćwiczenia z Autocada na pewno je wykorzystam.

 2. Świetny materiał dla osób raczkujących w AutoCAD. Przećwiczenie poszczególnych kroków w łatwych i przyjemnych zadaniach sprzyja lepszemu zapamiętywaniu danego materiału, aniżeli samo oglądanie filmiku prowadzące do późniejsze głowienie się, w którym tutorialu odnajdę odpowiedzi na problem, napotkany podczas pracy w programie.
  Jak dla mnie, dobrym pomysłem byłoby dołączanie do nowego ćwiczenia poleceń utrwalających wiedzę z lekcji poprzednich.
  Byłabym niezmiernie wdzięczna za możliwość kontynuacji nauki w takiej formie :)
  Ślicznie dziękuję za dotychczasową pomoc :) Pozdrawiam

  • Gosia, bardzo dziękuję za Twoją opinię i komentarz :-) Pomysł jak najbardziej fajny i z pewnością go wdrożę. Cieszę się, że materiały Ci pomogły :-) Pozdrawiam!

 3. Cześć. W 100% zgadzam się z wypowiedzią Gosi. Od siebie dodam, że materiał wideo był opracowany (jak dla mnie) w bardzo przystępnej i zrozumiałej formie a dołączone ćwiczenia zmuszały do samodzielnego “wysiłku”. W sumie po tych kilkunastu zadaniach (i kilkugodzinnej pracy z AutoCadem) mogę swobodnie poruszać się po programie i wykonać operacje, które były przedmiotem kursu. Dziękuję za umożliwienie uczestniczenia w kursie. Mam nadzieję, że będzie dalszy ciąg i kolejne tutoriale i ćwiczenia. Pozdrawiam znad morza.

  • Marzena, bardzo cieszę się że lekcje i ćwiczenia pozwoliły Ci zapoznać się z możliwościami programu :-) Możliwość przejścia kolejnych ćwiczeń się pojawi – na 100% zobaczysz je w grupie na facebooku :D

 4. Bardzo dobre kursy dla początkujących, zwłaszcza, że tego typu szkolenia cieszą się coraz większą popularnością, nikogo nie trzeba prosić (proszę poczekać, proszę powtórzyć, nie zdążyłem etc.) po prostu klikamy spację lub cofamy i jeszcze raz.
  A poza tym, jeśli przygotowuje to ktoś, kto ma wiedzę to taka nauka staje się bardziej przyjemna.
  Osobiście wydaje mi się, że za mało tych lekcji przygotowaliście.

 5. Świetny kurs dla osób które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z programem AutoCad :-)

 6. Dziękuję bardzo za te ćwiczenia. Ich forma, czas trwania, sposób prezentacji są bardzo przyjazne, chce się szukać następnych tematów do obejrzenia. Będę dalej poznawać możliwości AutoCAD-a oglądając Pańskie materiały wideo.
  Mam nowego AutoCAD-a LT 2017, a wcześniej długo miałam do czynienia z AutoCAD-em 2004. Różnice są znaczne, więc przede mną jeszcze sporo zbierania nowych doświadczeń. Myślę, że z pomocą filmów instruktażowych na techtutor.pl nadrobię braki w posługiwaniu się AutoCAD-em.
  Jestem pod wrażeniem i szczerze podziwiam za pracę, jaką wykonujesz.

 7. Mocna piątka za przygotowanie tych kilkunastu lekcji. Nie rozstaję się z techtutorem. Dziękuję

 8. Świetnie przygotowane ćwiczenia i dla przypominających sobie obsługę AutoCada jak i dla osób początkujących. Bardzo dziękuję za materiały.

 9. Dziękuję bardzo pomogły w przyśpieszeniu mojej pracy

 10. Bardzo fajne i zrozumiałe ćwiczenia, przygotowane w sposób bardzo przemyślany. Trafią nawet do osób tych baardzo opornych. Liczę na dalszą część ćwiczeń na kolejnym poziomie zaawansowania:) Pozdrawiam i dziękuję:)

 11. Wielki szacun dla autora, że w prosty sposób potrafi przekazać tyle wiedzy, a przede wszystkim za to, że mu się chce to robić. Pędzę ćwiczyć. Pozdrawiam

 12. trzeba przyznać dobra robota!

 13. Świetnie ćwiczenia umożliwiające poznanie podstaw AutoCada. Oczywiście, jeśli ktoś myśli, że po wykonaniu tych ćwiczeń będzie mistrzem to jest w błędzie. W 2 tygodnie żadnym sposobem nie da się opanować tak potężnego programu, jednak to świetny tutorial, dzięki któremu mamy duże zaplecze do dalszej nauki. ;)

  • Dominik bardzo Ci dziękuję za ten komentarz :) Dokładnie tak – te ćwiczenia to pewien wstęp dla osób które chcą rozpocząć swoją przygodę z AutoCADem, dlatego nie mogą być bardzo trudne ale dać podstawy do dalszego zgłębiania tematu. Nic nie zastąpi praktyki i samodzielnej pracy :D Pozdrawiam

 14. dzięki za ćwiczenia rozumiem, że jutro otrzymam następne.

 15. Bardzo fajne ćwiczenia, i jeszcze fajniejsze filmy instruktażowe. Doceniam autora za to, że opublikowane wcześniej materiały wideo są przez niego aktualizowane o nowe treści, które dokładniej przybliżają pracę z AutoCAD. Przez te 2 tygodnie wyraźnie zauważyłem postęp w moim poruszaniu się po programie i kryje on przede mną o wiele mniej tajemnic, co bardzo mnie cieszy, gdyż będę stykał się z nim w pracy.

 16. Ćwiczenia bardzo mi się podobały, coraz sprawniej poruszam się w AutoCADzie :) Pozdrawiam.

  • Bardzo się cieszę i zapraszam do obejrzenia również innych filmów kursu ponieważ jest to około 50 obecnie i każdy traktuje o czymś innym :) Pozdrawiam

 17. Bardzo dobry materiał ćwiczeniowy dla początkujących. Wszystko na bieżąco aktualizowane.
  Pewnie przydałoby się jeszcze coś więcej, mam nadzieję, że planujesz dodatkowe, bardziej zaawansowane ćwiczenia. Wszyscy na nie czekamy
  Pozdrawiam

 18. jak najbardziej polecam ten kurs, wszystko bardzo dobrze pokazane i wytłumaczone. Oby więcej takich kursów, jest to bardzo dobra nauka dla osób początkujących, jak i przypomnienie dla bardziej już zaawansowanych. Czekam na kolejny kurs i pokazanie nowych i ciekawych funkcji AutoCAD’a. Pozdrawiam

 19. Witam
  Polecam gorąco kurs AutoCad. Przerobiłam wszystkie ćwiczenia. Dobrze dostosowany poziom trudności. Przede wszystkim nie zniechęca a wprost przeciwnie. Inna praca odłożona….. AutoCad codziennie wieczorem :)) Wykorzystam je jeszcze. Czekam na dalszy ciąg….
  Pozdrawiam Krystyna

 20. Witam,
  Dziękuje za ten kurs i serdecznie polecam go każdemu kto chce poznać i nauczyć się korzystać z AutoCad’a.
  Ćwiczenia ciekawe oraz wszystko wytłumaczone krok po kroku.
  Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij CAPTCHA * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Promocja Urodzinowa - kursy CAD / CAM
Webinar Twój Pierwszy Rysunek w AutoCAD
Promocja -31% tylko do końca dnia | w koszyku wpisz: 26MAJ

Dołącz do naszej specjalnej grupy ćwiczeniowej na Facebooku