Wstęp do modelowania 3D – Inventor Fusion

Inventor Fusion

Inventor Fusion

Jakiś czas temu jeden z czytelników techtutor.pl, zapytał się, czy nie mam planów przedstawić trochę informacji związanych z modelowaniem 3D. Taki pomysł miałem już dawno i był on w przygotowaniu jakiś czas. Dziś naszedł dzień, w którym opublikowany został pierwszy z tutoriali o Inventor Fusion. Program ten przez pewien okres czasu był dodawany do oprogramowania Autodesk i można go jeszcze pobrać ze strony producenta[UWAGA: możliwość pobrania może zostać wyłączona przez Autodesk]. Pierwszy film dotyczy podstawowego interfejsu Inventora oraz omówione zostały w nim niezbędne polecenia i opcje, które umożliwią tworzenie nieskomplikowanych kształtów. Przed obejrzeniem następnych filmów z Inventora zachęcam do obejrzenia kursu AutoCAD na techtutor.pl, gdzie omówione zostały narzędzia do modyfikowania rysunków.

Kliknij, aby przejść do kursu AutoCAD

oraz na PEŁNY kurs Inventor Fusion!

Życzę miłego oglądania!

O autorze: Piotr Cichalewski

Absolwent Wydziału Mechanicznego Politechniki Wrocławskiej. Od 2012 roku szkoli z obsługi oprogramowania CAD w szczególności programu Autodesk AutoCAD oraz Autodesk Inventor. Założyciel serwisu techtutor.pl zawierającego wideokursy z obsługi AutoCAD-a. Autor kursów dostępnych na największej polskiej platformie szkoleniowej strefakursow.pl. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek.

Zobacz również:

modyfikowanie bryły

Inventor Fusion – modyfikowanie bryły cz.1

Modyfikowanie bryły W tym tutorialu omówiono kilka pierwszych i zarazem podstawowych narzędzi służących do modyfikacji …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij CAPTCHA * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Intensywna promocja - kursy CAD / CAM
Webinar Twój Pierwszy Rysunek w AutoCAD
Promocja -31% tylko do końca dnia | w koszyku wpisz: 26MAJ

Odbierz darmowe ćwiczenia z AutoCAD-a