Potrzebujesz nowy komputer albo podzespoły?

Jeżeli zamierzasz zmienić komputer na nowy, chcesz dokupić odpowiednie podzespoły czy w końcu zbudować PeCeta dedykowanego do konkretnych zadań, ale nie jesteś pewien co do swoich wyborów, to skontaktuj się ze mną! Chętnie pomogę Ci w doborze sprzętu, aby sprostał Twoim oczekiwaniom. Od wielu lat udzielam rad oraz montuję komputery moim znajomym – zawsze robiłem to za darmo i będę tak robił nadal. Jeżeli zatem masz pytania i nie jesteś pewien co wybrać, napisz do mnie a wspólnie wybierzemy najlepszą opcję!

Wszystkie pytania ślij tutaj: techtutorpl@gmail.com

albo skontaktuj się ze mną na Facebooku : KLIK

O autorze: Piotr Cichalewski

Absolwent Wydziału Mechanicznego Politechniki Wrocławskiej. Od 2012 roku szkoli z obsługi oprogramowania CAD w szczególności programu Autodesk AutoCAD oraz Autodesk Inventor. Założyciel serwisu techtutor.pl zawierającego wideokursy z obsługi AutoCAD-a. Autor kursów dostępnych na największej polskiej platformie szkoleniowej strefakursow.pl. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek.

Zobacz również:

autocad dla studentów za darmo

AutoCAD dla studentów za darmo

Jesteś studentem? Uczysz się na politechnice czy uniwersytecie? W ramach zajęć szkolnych przygotowujesz dokumentację czy …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij CAPTCHA * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Intensywna promocja - kursy CAD / CAM
Webinar Twój Pierwszy Rysunek w AutoCAD
Promocja -31% tylko do końca dnia | w koszyku wpisz: 26MAJ

Odbierz darmowe ćwiczenia z AutoCAD-a