Polecenia APlusa – LISP i SETUP

Dzięki poleceniom z zasobników LISP i Setup nakładki APlus szybko odnajdziemy poszukiwane polecenia, zmienne czy funkcje oraz wykonamy update nakładki.

LISP i SETUP

Polecenie Find function (FINDF) można wykorzystać nie tylko do szukania funkcji. Pozwala ono również na odnajdywanie poleceń. Polecenie Find command (FINDC)służy do wyszukiwania tylko i wyłącznie poleceń w AutoCAD-zie. Ciekawym poleceniem jest polecenie Find variable (FINDV), które pozwala na wyszukiwanie zmiennych AutoCAD-a wraz z ich wartością. Dodatkowo wyświetla krótki opis danej zmiennej w oknie poleceń. Ostatnim poleceniem jest polecenie APLUS UPDATE, które pozwala na wykonanie aktualizacji wtyczki. Edit: proszę przeczytać o nowych warunkach dot. aktualizacji.

Zapraszam do obejrzenia tutoriala oraz do przetestowania nakładki APlus.

O autorze: Piotr Cichalewski

Absolwent Wydziału Mechanicznego Politechniki Wrocławskiej. Od 2012 roku szkoli z obsługi oprogramowania CAD w szczególności programu Autodesk AutoCAD oraz Autodesk Inventor. Założyciel serwisu techtutor.pl zawierającego wideokursy z obsługi AutoCAD-a. Autor kursów dostępnych na największej polskiej platformie szkoleniowej strefakursow.pl. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek.

Zobacz również:

wymiary

Wymiary oraz praca z LUW – APlus

Jak “zrobić” wymiary dla całej polilinii jednym kliknięciem oraz szybko obrócić LUW? Z pomocą przychodzi …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij CAPTCHA * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Intensywna promocja - kursy CAD / CAM
Webinar Twój Pierwszy Rysunek w AutoCAD
Promocja -31% tylko do końca dnia | w koszyku wpisz: 26MAJ

Odbierz darmowe ćwiczenia z AutoCAD-a