Nowy zwiastun kanału YouTube

Nowy wygląd – Uniwersalny Kanał YouTube

YouTube - wygląd i zwiastun kanału

Już od jakiegoś czasu na YT panuje nowy wygląd Uniwersalnego Kanału YouTube. Dużą zaletą tego layoutu jest możliwość bardzo przejrzystego prezentowania swoich materiałów wideo. Mowa tutaj o porządkowaniu filmów na stronie głównej kanału w sposób dowolny i z góry zaplanowany przez posiadacza kanału. Dzięki One Channel możemy w dowolnym miejscu na kanale umieszczać swoje playlisty, popularne filmy czy najnowsze filmy – wszystkie te materiały jawią nam się w postaci pasków przewijanych czy boksów – mam zatem szerokie pole manewru! Ponadto możemy wykonać zwiastun kanału, ale o tym troszkę później.

Wygląda dobrze – PC, Smartfon, Tablet

Uniwersalny Kanał YouTube możesz oglądać praktycznie w każdej rozdzielczości – nie ma znaczenia czy to twoja komórka czy PC. One Channel należy zatem do strony responsywnej czyli dostosowującej się do wielkości wyświetlacza. Aby dobrze wykonać grafikę na taki kanał należy zastosować się do wytycznych YouTube .

Zwiastun kanału

Następnym dużym krokiem w modernizacji YouTube jest możliwość umieszczania zwiastuna kanału (trailera), który będzie wyświetlany na głównej stronie kanału. Trailer włącza się automatycznie dla każdego użytkownika, który nie jest jeszcze widzem kanału i jego zadaniem jest zachęcać do subskrybowania. YouTube daje zatem twórcom pewnego rodzaju narzędzie marketingowe. Dzięki ciekawemu oraz krótkiemu nagraniu (YT poleca żeby zwiastun nie był długi i trwał około minuty) możesz zachęcać użytkowników do subskrypcji oraz przedstawić czym się zajmujesz.

Nowy zwiastun kanału na techtutor.pl

Teraz zapraszam do obejrzenia powyższego filmu – jest to nowy zwiastun kanału techtutor.pl na YouTube. Zachęcam do komentowania oraz ocenienia postu poniżej!

Link do kanału YouTube

O autorze: Piotr Cichalewski

Absolwent Wydziału Mechanicznego Politechniki Wrocławskiej. Od 2012 roku szkoli z obsługi oprogramowania CAD w szczególności programu Autodesk AutoCAD oraz Autodesk Inventor. Założyciel serwisu techtutor.pl zawierającego wideokursy z obsługi AutoCAD-a. Autor kursów dostępnych na największej polskiej platformie szkoleniowej strefakursow.pl. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek.

Zobacz również:

autocad dla studentów za darmo

AutoCAD dla studentów za darmo

Jesteś studentem? Uczysz się na politechnice czy uniwersytecie? W ramach zajęć szkolnych przygotowujesz dokumentację czy …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij CAPTCHA * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Intensywna promocja - kursy CAD / CAM
Webinar Twój Pierwszy Rysunek w AutoCAD
Promocja -31% tylko do końca dnia | w koszyku wpisz: 26MAJ

Odbierz darmowe ćwiczenia z AutoCAD-a