KONKURS NA PODRECZNIK AUTOCAD

Konkurs: wygraj podręcznik do AutoCAD-a

Konkurs: wygraj podręcznik do AutoCAD-a został zakończony. Już niedługo będziesz mógł wziąć udział w kolejnym – śledź stronę techtutor.pl na FB :-)
Wyniki konkursu tutaj>>

Zastanawiałeś się kiedyś do jakiego celu mógłbyś wykorzystać AutoCAD-a…? Czy na przykład: do zaprojektowania jakiej rzeczy użyłbyś/użyłabyś AutoCAD-a? Jeżeli tak, to mam dla Ciebie dobrą informację!

Podziel się swoim pomysłem i wygraj podręcznik do AutoCAD-a! To co możesz zgarnąć to książka Andrzeja Pikonia “AutoCAD 2017. Pierwsze kroki” od wydawnictwa Helion.

Aby wziąć udział w konkursie:

  • wpisz swoje imię oraz
  • e-mail (żebym, jak wygrasz, miał możliwość skontaktowania się z Tobą : -) )
  • dołącz do newslettera
  • wpisz swoją odpowiedź na pytanie konkursowe “Do zaprojektowania jakiej rzeczy użyłbyś/użyłabyś AutoCAD-a?”.

Pamiętaj, aby Twoja odpowiedź była kreatywna i pomysłowa :-) Pamiętaj również o tym, aby poprawnie wpisać swój adres e-mail! Masz czas do 17.10.2016 23:59:59 :-D Powodzenia!

 

Zobacz jeszcze:

baner-kurs-cad
cwiczenia-z-autocada
autocad dla studentów za darmo

O autorze: Piotr Cichalewski

Absolwent Wydziału Mechanicznego Politechniki Wrocławskiej. Od 2012 roku szkoli z obsługi oprogramowania CAD w szczególności programu Autodesk AutoCAD oraz Autodesk Inventor. Założyciel serwisu techtutor.pl zawierającego wideokursy z obsługi AutoCAD-a. Autor kursów dostępnych na największej polskiej platformie szkoleniowej strefakursow.pl. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek.
Promocja Urodzinowa - kursy CAD / CAM
Webinar Twój Pierwszy Rysunek w AutoCAD
Promocja -31% tylko do końca dnia | w koszyku wpisz: 26MAJ