KONKURS WYGRAJ FILAMENT

Konkurs: Wygraj filament do drukarki 3D o wartości 125 zł!

Konkurs został zakończony. Już niedługo będziesz mógł wziąć udział w kolejnym – śledź stronę techtutor.pl na FB :-) Wyniki konkursu tutaj>>

Jesteś entuzjastą druku 3D oraz chciałbyś sprawdzić innowacyjny materiał? Jeżeli tak to ten konkurs jest dla Ciebie! Wygraj filament HD PLA Fiberlogy 1,75mm i przetestuj jego właściwości na swojej drukarce 3D.

Wygraj filament FIBERLOGY

Jeżeli nie wiesz co to jest HD PLA to polecam Ci obejrzenie mojego filmu na jego temat. Wynik mojego testu możesz zobaczyć tutaj>>. Sponsorem nagrody jest sklep Gamplate.

Przejdźmy do rzeczy. Nagrodą jest szpula innowacyjnego filamentu HD PLA polskiej firmy Fiberlogy w kolorze fioletowym, średnica 1,75mm. Materiał to specjalne PLA, które pod wpływem wygrzewania w temperaturze 80 st. C uzyskuje parametry mechaniczne zbliżone do ABS. Te parametry to zwiększona wytrzymałość temperaturowa oraz lepsza udarność. Jeżeli chcesz zdobyć ten filament, musisz spełnić poniższe warunki. Pamiętaj, że jedna szpula tego filamentu kosztuje 125 zł – w konkursie masz szansę zdobyć ją za darmo!

Zasady

Aby wziąć udział w konkursie:

  • wpisz swoje imię oraz
  • e-mail (żebym, jak wygrasz, miał możliwość skontaktowania się z Tobą : -) )
  • dołącz do newslettera
  • wpisz swoją odpowiedź na pytanie konkursowe „Twoje pomysły na rozwój działu druku 3D na kanale YouTube techtutor.pl oraz stronie internetowej techtutor.pl”.

Pamiętaj, aby Twoja odpowiedź była kreatywna i pomysłowa :-) Pamiętaj również o tym, aby poprawnie wpisać swój adres e-mail! Masz czas do 11.02.2017 23:59:59 :-D Powodzenia!

Dowiedz się więcej o różnych filamentach. Kliknij tutaj >>>

O autorze: Piotr Cichalewski

Absolwent Wydziału Mechanicznego Politechniki Wrocławskiej. Od 2012 roku szkoli z obsługi oprogramowania CAD w szczególności programu Autodesk AutoCAD oraz Autodesk Inventor. Założyciel serwisu techtutor.pl zawierającego wideokursy z obsługi AutoCAD-a. Autor kursów dostępnych na największej polskiej platformie szkoleniowej strefakursow.pl. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij CAPTCHA * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Intensywna promocja - kursy CAD / CAM
Webinar Twój Pierwszy Rysunek w AutoCAD
Promocja -31% tylko do końca dnia | w koszyku wpisz: 26MAJ

Odbierz darmowe ćwiczenia z AutoCAD-a