Konkurs techtutor.pl na Facebooku! Pierwsza edycja.

konkursKilka dni temu zapowiadałem konkurs na fanpage’u techtutor.pl na Facebooku. Jest to konkurs (a właściwie seria konkursów :)), gdzie do wygrania będzie książka pana Andrzeja Pikonia pt. “AutoCAD 2014. Pierwsze kroki” wydawnictwa Helion. Jeżeli zaczynasz przygodę z AutoCAD-em, jesteś studentem rozpoczynającym naukę lub osobą rozwijającą swoje umiejętności, to ta książka pomoże Ci bezboleśnie wejść w świat AutoCAD-a. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej, to zapraszam Cię do przeczytania mojej recenzji na temat tej pozycji.

Przejdźmy do rzeczy. Aby móc wziąć udział w konkursie, należy:

  1. polubić nasz fanpage na Facebooku: https://www.facebook.com/techtutorpl
  2. polubić post konkursowy na Facebooku.
  3. w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku wkleić jeden link do wideo tutoriala lub trika związanego z AutoCAD, który został umieszczony na naszym kanale YouTube: https://www.youtube.com/user/techtutorpl, który według Ciebie jest najciekawszy bądź po prostu go lubisz, a w dalszej części komentarza wyjaśnić dlaczego tak uważasz :)

Osoba, która otrzyma największą ilość Polubień do swojego komentarza, wygrywa. Powodzenia!

Regulamin konkursu znajdziesz tutaj.

O autorze: Piotr Cichalewski

Absolwent Wydziału Mechanicznego Politechniki Wrocławskiej. Od 2012 roku szkoli z obsługi oprogramowania CAD w szczególności programu Autodesk AutoCAD oraz Autodesk Inventor. Założyciel serwisu techtutor.pl zawierającego wideokursy z obsługi AutoCAD-a. Autor kursów dostępnych na największej polskiej platformie szkoleniowej strefakursow.pl. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij CAPTCHA * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Intensywna promocja - kursy CAD / CAM
Webinar Twój Pierwszy Rysunek w AutoCAD
Promocja -31% tylko do końca dnia | w koszyku wpisz: 26MAJ

Odbierz darmowe ćwiczenia z AutoCAD-a