AutoCAD, Ansys, Matlab? Tutaj znajdziesz odpowiedzi!

Witajcie!

Na tej stronie znajdziecie tutoriale, filmy instruktażowe oraz artykuły poświęcone programom inżynierskim takim jak AutoCAD, Ansys czy Matlab. Będą powstawać sukcesywnie – rozpoczniemy naukę od podstaw aby wykonywać poprawnie rysunki, projekty, czy programy. Powstaną artykuły zawierające niezbędną wiedzę w zakresie kodowania chociażby w Matlabie. Nauczymy się wykonywać rysunki w AutoCADzie zgodnie z dobrą praktyką inżynierską (np. jak powinny wyglądać tabele Waszych rysunków). Wszystko będzie powstawać właśnie TU czyli na techtutor.pl i Wy będziecie mogli kreować tę stronę poprzez komentarze, dyskusje czy pytania na które będę starał się odpowiedzieć najdokładniej jak potrafię. Jeżeli chcesz dowiedzieć się kim jestem przejdź na stronę o mnie.

 

Pozdrawiam i zapraszam do subskrypcji!

O autorze: Piotr Cichalewski

Absolwent Wydziału Mechanicznego Politechniki Wrocławskiej. Od 2012 roku szkoli z obsługi oprogramowania CAD w szczególności programu Autodesk AutoCAD oraz Autodesk Inventor. Założyciel serwisu techtutor.pl zawierającego wideokursy z obsługi AutoCAD-a. Autor kursów dostępnych na największej polskiej platformie szkoleniowej strefakursow.pl. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek.

Zobacz również:

autocad dla studentów za darmo

AutoCAD dla studentów za darmo

Jesteś studentem? Uczysz się na politechnice czy uniwersytecie? W ramach zajęć szkolnych przygotowujesz dokumentację czy …

4 komentarze

  1. No Piotrku, widzę, że się rozwijasz :) przyjemny blog się zapowiada. Czekam na kolejne interesujące wpisy.

  2. no artukułu z matlaba nie widać, a o ansys adpl też cicho ….. a szkoda

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij CAPTCHA * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Promocja Urodzinowa - kursy CAD / CAM
Webinar Twój Pierwszy Rysunek w AutoCAD
Promocja -31% tylko do końca dnia | w koszyku wpisz: 26MAJ

Odbierz darmowe ćwiczenia z AutoCAD-a