Główna » Blog » AutoCAD, Ansys, Matlab? Tutaj znajdziesz odpowiedzi!

AutoCAD, Ansys, Matlab? Tutaj znajdziesz odpowiedzi!

Witajcie!

Na tej stronie znajdziecie tutoriale, filmy instruktażowe oraz artykuły poświęcone programom inżynierskim takim jak AutoCAD, Ansys czy Matlab. Będą powstawać sukcesywnie – rozpoczniemy naukę od podstaw aby wykonywać poprawnie rysunki, projekty, czy programy. Powstaną artykuły zawierające niezbędną wiedzę w zakresie kodowania chociażby w Matlabie. Nauczymy się wykonywać rysunki w AutoCADzie zgodnie z dobrą praktyką inżynierską (np. jak powinny wyglądać tabele Waszych rysunków). Wszystko będzie powstawać właśnie TU czyli na techtutor.pl i Wy będziecie mogli kreować tę stronę poprzez komentarze, dyskusje czy pytania na które będę starał się odpowiedzieć najdokładniej jak potrafię. Jeżeli chcesz dowiedzieć się kim jestem przejdź na stronę o mnie.

 

Pozdrawiam i zapraszam do subskrypcji!

O autorze: Piotr Cichalewski

Absolwent Wydziału Mechanicznego Politechniki Wrocławskiej. Od 2012 roku szkoli z obsługi oprogramowania CAD w szczególności programu Autodesk AutoCAD oraz Autodesk Inventor. Założyciel serwisu techtutor.pl zawierającego wideokursy z obsługi AutoCAD-a. Autor kursów dostępnych na największej polskiej platformie szkoleniowej strefakursow.pl. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek.

Zobacz również:

autocad dla studentów za darmo

AutoCAD dla studentów za darmo

Jesteś studentem? Uczysz się na politechnice czy uniwersytecie? W ramach zajęć szkolnych przygotowujesz dokumentację czy …

4 komentarze

  1. No Piotrku, widzę, że się rozwijasz :) przyjemny blog się zapowiada. Czekam na kolejne interesujące wpisy.

  2. no artukułu z matlaba nie widać, a o ansys adpl też cicho ….. a szkoda

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wypełnij CAPTCHA * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Odbierz darmowe ćwiczenia z AutoCAD-a