Angielski techniczny

Witajcie!

Postanowiłem, że stworzę specjalnie dla Was video lekcje, które przybliżą Wam trochę techniczny język angielski. W dzisiejszych czasach znajomość angielskiego to konieczność, w szczególności dla inżynierów – znakomita większość materiałów, artykułów naukowych i prac badawczych napisana jest właśnie w tym języku. Wideo lekcje z języka technicznego powinny pomóc Wam w tłumaczeniu i rozumieniu tych tekstów. Podczas każdej prezentacji będziecie poznawać nowe słownictwo oraz reguły rządzące technicznym angielskim. Zapraszam zatem do śledzenia nowych lekcji oraz nauki słownictwa. To nie jest takie trudne!

Pozdrawiam

 

O autorze: Piotr Cichalewski

Absolwent Wydziału Mechanicznego Politechniki Wrocławskiej. Od 2012 roku szkoli z obsługi oprogramowania CAD w szczególności programu Autodesk AutoCAD oraz Autodesk Inventor. Założyciel serwisu techtutor.pl zawierającego wideokursy z obsługi AutoCAD-a. Autor kursów dostępnych na największej polskiej platformie szkoleniowej strefakursow.pl. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek.

Zobacz również:

autocad dla studentów za darmo

AutoCAD dla studentów za darmo

Jesteś studentem? Uczysz się na politechnice czy uniwersytecie? W ramach zajęć szkolnych przygotowujesz dokumentację czy …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij CAPTCHA * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Promocja Urodzinowa - kursy CAD / CAM
Webinar Twój Pierwszy Rysunek w AutoCAD
Promocja -31% tylko do końca dnia | w koszyku wpisz: 26MAJ

Odbierz darmowe ćwiczenia z AutoCAD-a