Główna » AutoCAD kurs – wersja mobilna

AutoCAD kurs – wersja mobilna

AutoCAD kurs – jest to wersja mobilna(lajt) popularnego kursu AutoCAD na techtutor.pl. Ta strona przeznaczona jest dla użytkowników urządzeń mobilnych, chcących uczyć się AutoCAD-a na tabletach i smartfonach.

AutoCAD kurs

Kurs zawiera niezbędne informacje dla osób chcących nauczyć się obsługi AutoCAD-a. Kurs jest cały czas poszerzany o następne ważne materiały – filmy wideo, które są idealnym medium do przekazywania wiedzy. Ważnym faktem jest to, że AutoCAD kurs wersja mobilna jest darmowy(podobnie jak standardowa wersja tego kursu). Obecnie oprócz wiadomości podstawowych znajdziesz tutaj zaawansowane techniki stosowane w AutoCAD-zie, wliczając w to: bloki, drukowanie, szablony rysunku, wymiarowanie, warstwy, DesignCenter czy menedżer zestawów arkuszy. Zapraszam do obejrzenia AutoCAD kurs wersja mobilna oraz zajrzenia na fanpage techtutor.pl!

Podstawy

Modyfikowanie rysunku

Warstwy

Bloki

Drukowanie i wymiarowanie

Kreskowanie

Ważne narzędzia do rysowania w AutoCAD

2 komentarze

  1. W tłumaczeniach technicznych nie raz przekładane są *lokalizowane, jak to teraz się modnie określa) napisy na obiektach CAD, umieszczonych bezpośrednio w plikach Word. Wasz kurs pomaga tłumaczowi :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wypełnij CAPTCHA * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.